[]
Simulator Kamiona

Offroad Masters Challenge

Simulator Vozila

🚙 Super 4x4 Rally je sjajna trkačka igra u kojoj možete pokušati osvojiti prvenstvo Super 4x4 Rally! U ovoj sjajnoj, brzoj 3D trkačkoj igri morate osvojiti treće mjesto ili bolje da otključate sljedeći nivo. Vozite svoj 4x4 što brže možete kako biste prešli rivale dok skupljate turbo bonuse za dodatnu brzinu.

Između utrka možete poboljšati svoju najveću brzinu, upravljivost, turbo i ubrzanje kako biste postali još brži i takmičili se s najboljim vozačima svijeta. Kupite nove automobile i učinite ih nepobjedivim tako što ćete ih nadograditi moćnim funkcijama. Mislite li da imate sve što je potrebno da savladate ovu zabavnu trkačku igru? Saznajte sada i zabavite se uz Super 4x4 Rally na Silvergames.com!

Kontrole: Strelice = Vožnja

Igranje

Super 4x4 Rally: MenuSuper 4x4 Rally: Turbo Car RacingSuper 4x4 Rally: GameplaySuper 4x4 Rally: Upgrades Racing